MENU

PROGRAMY

FACEBOOK

REKLAMA


MODERATOR MT

Torrent: Władca Pierścieni: Wojna na Północy *2011* [Multi10/PL] [Repack] [.iso]
Władca Pierścieni: Wojna na Północy *2011* [Multi10/PL] [Repack] [.iso]
Dodał: RABBiT
Data: 13-05-2012
Rozmiar: 2.96 GB
Seed: 15
Peer: 3



  • *
Głosów: 0
Kategoria: GRY -> PC
Gatunek: cRPG
Zaakceptował: nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 53
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2014-09-11 21:53:22
OPIS:


RPG akcji (TPP, fantasy, Władca Pierścieni)
01 listopada 2011 ( światowa data premiery )
04 listopada 2011 ( data wydania w Polsce )
01 listopada 2011 ( data premiery w USA )
tryb gry: single / multiplayer
nośnik: 1 DVD
tryb multiplayer: Internet / split screen
liczba graczy: 1-3
wymagania wiekowe: 18+

Produkcja action/RPG osadzona w realiach Władcy Pierścieni J.R.R. Tolkiena, oferująca rozgrywkę w trybie kooperacji dla maksymalnie trzech osób.

The Lord of the Rings: War in the North jest produkcją należącą do gatunku action/RPG, przeznaczoną docelowo do rozgrywki w trybie wieloosobowym. Zaprojektowano ją na bazie słynnej powieści Władca Pierścieni, napisanej przez angielskiego pisarza i filologa z wykształcenia, Johna Ronalda Reuela Tolkiena. Za stworzenie gry odpowiedzialne jest studio Snowblind, znane z prac nad konsolowymi hack’n’slashami Baldur's Gate: Dark Alliance oraz Champions of Norrath.

Akcja War in the North toczy się równolegle z wydarzeniami przedstawionymi w powieści, z tą różnicą, że gracz odgrywa tu odmienną rolę w walce z siłami ciemności. Produkcja oferuje rozgrywkę w trybie współpracy dla maksymalnie trzech graczy, którzy tworząc drużynę stawiają czoło siłom Saurona w północnych regionach Śródziemia. Środowisko gry pozwala graczom na pełną modyfikację nie tylko wyglądu postaci, ale i umiejętności oraz zdolności specjalnych, wraz z szerokim wyborem podatnej na ulepszenia broni.

W grze można wcielić się w elfa, człowieka lub krasnoluda (rasy różnią się specjalnymi zdolnościami) oraz dokonać wyboru spośród trzech profesji: maga, zwiadowcy i wojownika. Dla przykładu, krasnoludy mogą korzystać z dodatkowych umiejętności w podziemiach – m.in. widzą magiczne runy, wskazujące tajne przejścia. Magowie dysponują z kolei dużą „siłą ognia”. Oprócz czarów ofensywnych (związanych także z magią manipulującą lodem), mogą aktywować ochronną tarczę i leczyć towarzyszy. Zwiadowcy stają się niewidzialni i stosują ataki z ukrycia, natomiast wojownicy skupiają na sobie uwagę wrogów i ratują sprzymierzeńców z opresji. Sednem zabawy jest walka oparta na umiejętnościach, których uczymy się wraz z rozwojem postaci.

W trakcie rozgrywki zbieramy różne przedmioty i rozmawiamy z postaciami niezależnymi. System dialogowy został zapożyczony z cyklu Mass Effect i opiera się na wyborze najbardziej pasujących kwestii. Nasze decyzje wpływają na postępy w grze, otwierają dostęp do pobocznych zadań i dostarczają informacji o bogatym świecie Śródziemia. Mimo bogactwa licencji w grze znajdziemy także wiele postaci, których próżno szukać na kartach sagi J.R.R. Tolkiena. Warto również zauważyć, że w odtworzeniu klimatu świata Tolkiena pomagał Saul Zaentz (producent filmowy).

Najciekawiej prezentującą się cechą War in the North jest rozgrywka wieloosobowa. Grę można ukończyć w pojedynkę, przy wsparciu dwóch członków drużyny prowadzonych przez sztuczną inteligencję, a także w trybie sieciowym, kiedy zastępują ich prawdziwi gracze. Dobrą zabawę zapewnia system skalowania doświadczenia postaci i możliwość wymiany przedmiotów.

ZALECANE WYMAGANIA

Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza), 10 GB HDD, Windows XP/Vista/7, łącze internetowe

INSTALACJA

1. Wypakuj.
2. Skopiuj zawartość Cracka do katalogu z wypakowana grą - link niżej.
3. Graj.

DODATKOWA INFORMACJA

zmiana języka na POLSKI
w res/gamedata plik language otworzyć w notatniku
i zmienić wartość na 7
TRAILER:
DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]

Podobne pliki
Władca Pierścieni Wojna Na Północy *2011* [PL] [PAL] [XBOX360]
Władca Pierścieni Wojna Na Północy *2011* [PL] [PAL] [XBOX360]
Władca Pierścieni: Wojna na Północy / The Lord of the Rings: War in the North *2011* [RELOADED / POLSKA WERSJA JĘZYKOWA] [DVD5] [.ISO]
Władca Pierścieni: Wojna na Północy / The Lord of the Rings:   War in the North *2011* [RELOADED / POLSKA WERSJA JĘZYKOWA] [DVD5]   [.ISO]
Władca Pierścieni I-III [Audiobook PL] [mp3@64]
Władca Pierścieni I-III [Audiobook PL] [mp3@64]
Władca Pierścieni - Trylogia [Audiobook PL] [mp3@96]
Władca Pierścieni - Trylogia [Audiobook PL] [mp3@96]
J. R. R. Tolkien - Władca Pierścieni + Hobbit [Audiobook PL] [mp3@64]
J. R. R. Tolkien - Władca Pierścieni + Hobbit [Audiobook PL] [mp3@64]
J. R. R. Tolkien - Władca Pierścieni TOM 2[Audiobook PL+pdf] [mp3@64] [marcinc33]
J. R. R. Tolkien - Władca Pierścieni TOM 2[Audiobook PL+pdf] [mp3@64] [marcinc33]
J. R. R. Tolkien - Władca Pierścieni TOM 1[Audiobook PL+pdf] [mp3@64] [marcinc33]
J. R. R. Tolkien - Władca Pierścieni TOM 1[Audiobook PL+pdf] [mp3@64] [marcinc33]
J.R.R. Tolkien - Władca Pierścieni, Tom 2, Drużyna Pierścienia [mobi] [kindle]
J.R.R. Tolkien - Władca Pierścieni, Tom 2, Drużyna Pierścienia [mobi] [kindle]

Komentarze

Brak komentarzy

Zaloguj się aby skomentować